Notice: Undefined variable: product_category_name in /home/egetat/domains/egetat.com/public_html/system/storage/modification/catalog/model/catalog/product.php on line 85 Organik Doğal Sızma Zeytin Yağları ve Zeytinyağlı Ürün :eşitleri
0554 898 8089
0

0 ürün - 0,00TL Ödeme Yap

  • Sepete Henüz Ürün eklemediniz!

Üreticiden Tüketiciye %100 Doğal Ve Katkısız...

Zeytin & Zeytinyağı

Geleneksel ve  Mükemmel bir zeytinyağı Damakta hoş bir iz bırakan lezzet .Egetat sizler için  enfes  zeytin yağlarını sizler için  hazırlıyor.

Taş Baskı Zeytinyağları :Eski üretim teknikleri kullanılarak, uzun ve zahmetli bir süreç sonrasında üretilir. Kendi ekseni etrafında dönen taşlar haznedeki zeytinleri ezerek hamurlaştırır.  Hamur haline gelen zeytin daha sonra özel torbaların içerisine doldurulduktan sonra bu torbalar baskı ustası tarafından elle düzeltilip hidrolik preslere düzgünce yerleştirilir.  Presler yavaş, yavaş kapanarak torbalardaki hamurları sıkar.  Bu sıkıştırma esnasında torbaların kenarından sızarak akan yağ alttaki haznede biriktirildikten sonra buradan alınarak başka bir kaba aktarılır. Böylelikle hamurun içerisindeki yağın çok büyük bir bölümü alınmış olur. Zeytin özsuyu ve posası ile elde edilen bu yağ daha sonra damıtılarak, posasından ve öz suyundan  ayrılır ve bu yağa da TAŞ BASKI zeytinyağı denir. Taş baskı ürününü diğer zeytinyağları ile karşılaştırdığımızda, kullanılan üretim yöntemi sebebiyle, içerisindeki değerler bakımından daha zengin olduğunu söyleyebiliriz.


Ege'nin Dağlarından  Hazır Siyah  Zeytin Enfes Tatları ...
Ege'nin Dağlarından  Hazır Siyah  Zeytin Enfes Tatları Bir Tıkla Kapınızda Siz İsteyin Biz Sizlere Ulaştıralım. Egetat Güvencesi ile.....
15,00TL
Gerçek Sızma Garantili Zeytinyağı Bir Tıkla Kapınızda Siz İsteyin...
Gerçek Sızma Garantili Zeytinyağı Bir Tıkla Kapınızda Siz İsteyin Biz Gönderelim. Tamamen Sızma katkısız ve Garantili Sızma Zeytinyağı..
24,00TL
Damak tatlarının farklılığından yola çıkarak sizden gelen  t...
Damak tatlarının farklılığından yola çıkarak sizden gelen  talepler doğrultusunda sizler için  siz rahatsız etmeden keyifle yiyebileceğiniz Sızma Zeytinyağı(Asitli 2-4 arası) tüm ürünlerimiz..
22,00TL
Gerçek Sızma sıfır asit dizemlik Garantili Zeytinyağı Bir Tıkla K...
Gerçek Sızma sıfır asit dizemlik Garantili Zeytinyağı Bir Tıkla Kapınızda Siz İsteyin Biz Gönderelim. Tamamen Sızma katkısız asit oranı sıfır dizemlik ve Garantili Sızma Zeytinyağı..
28,00TL
Garantili Gerçek Sızma Zeytinyağı.....
Garantili Gerçek Sızma Zeytinyağı..
65,00TL
Ege'nin Dağlarından  Yeşil Kırma Zeytin Enfes Tatları Bir Tı...
Ege'nin Dağlarından  Yeşil Kırma Zeytin Enfes Tatları Bir Tıkla Kapınızda Siz İsteyin Biz Sizlere Ulaştıralım. Egetat Güvencesi ile.....
20,00TL
1 den 6 e 6 (1 sayfa) ürün gösteriliyor