0554 898 8089
0

0 ürün - 0,00TL Ödeme Yap

  • Sepete Henüz Ürün eklemediniz!

Üreticiden Tüketiciye %100 Doğal Ve Katkısız...

Hakkımızda

Hakkımızda

     Egetat Diyor ki ;

     Evlerinizde bulundurmaktan ve damaklarınızı  kefy bahçesine çevirecek ürünleri, çok uygun fiyat garantisi ile kapınıza kadar getirmekteyiz. Hasret kaldığınız köy kokulu doğal ve katkısız gıdalar artık  Egetat Köyusulü sloganı ile evlerinizde, sizlere özlemi çekilen  nerde o eski günlerdeki  sağlıklı yaşam dediğiniz günleri geri  ürünleri %100 damaktadı garantisi ve iade garantisi ile  sunuyoruz. Egetat  Egenin en doğal ürünlerini ; Sızma zeytin yağı, Birinci Sınıf Kurutulmuş İncir, Ege Usulü erişte, Ege usulü tarhana, Ege ovasının Üstüne basarak belirtmeliyiz ki KATKISIZ Bal çeşitleri, Ev yapımı reçel çeşitleri bunlardan ; Patlıcan Reçeli, Erik Reçeli, Çilek Reçeli, Kayısı Reçeli, Karpuz Reçeli, Portakal Reçeli ve özel sipariş reçel seçenekleri ve çeşitleri ile sizlere zengin ürün portföyü sunuyoruz.

     

     Sizlere Sadece Ege'nin ürünlerini tedarik etmiyoruz , sizlere Akdeniz Yöresel ÜrünleriDoğu Anadolu Yöresel Ürünleriİç Anadolu Yöresel Ürünleri,Karadeniz Yöresel Ürünleri ile sizlere doğallığı GDO suz sağlıklı beslenmenin kapılarını aralıyor Egetat Köyusulu Sloganı ile  uzakları yakın ediyoruz.

 

Sağlıklı Yaşam Sizlerinde hakkı şehirdeyim doğallıktan uzağım diye düşünmeyin Egetat Köyusulu diğerlerinin aksine uçuk fiyatlarla sizleri büyülemeye veya alsammı almasammı  ikilemine düşürmez , çünki bizim ürünlerimiz  tamamen  üreticisinden direk alınıp Egetat bünyesinde ambalajlanır ve sizlere sağlıklı bir şekilde gönderilir işin içine aracılar girmediği için dir ki  fiyatlarımız diğerlerine göre daha uygun ve lezzet garantilidir.  Ayrıca Egetat bünyesinde satışlar kesinlikle  iade garantili, katkısız, ve doğal mamüllerdir.


MİSYONUMUZ;

Halkımıza organik, doğal, katkısız ürünleri  birinci elden direk olarak üreticiden tüketiciye en güvenli ve sağlıklı bir şekilde ulaştırmaktır. Egetat uzun yıllardır yaptığı saha araştırmaları ile , il il köy köy gezerek sizler için en iyi gıra rünlerini  yerinde test etmiş sizler için araştırmış  ve sizlere güvenle sunmaktadır. Egetat ailesi  her zaman  %100 müşteri memnuniyet garantisi ve ürün iade garantisi ile sizlerle büyümeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ;

E-ticaret sektörüne açılmak isteyen fakat  , e-ticaret  pazarının ciddi  maddi yatırım  gerektirmesinden dolayı sizler için ortak bir pazar kuruyoruz sizlerin hiç bir şekilde e-ticaret  pazarında  maddi yatırımlar yapmadan  sizlere yapacağımız ürün tedarik sözleşmelerimiz ile ürünlerinizi  güvenli bir  sanal e-ticaret platformunda  satışını yapıyoruz, ürünlerinizi sanal pazara açıyoruz. Tek yapmanızgereken  Ürün tedarik bölümümüzden gerekli şartlara uymak  ve tedarikçi sözleşmemizi karşılıklı imzalamak. Bu sayede  tüm üreticilerimizi internete güvenle taşıyoruz. Ve ürettiği kaliteli yöresel ürünleri , ev yapımı ürünlerini satamadık diyen tüm  üreticilerimizi  internet dünyasına adapte etmektir...

 

Tüm Sorularınız için aşağıdaki adreslerden ulaşabilirsiniz.

 


7/24 Telefon : 0850 302 15 06

 

HAVALE YAPABİLECEĞİNİZ BANKALAR ve HESAP NUMARALARI
Garanti BankasıBanka Adı :Finasbank
Hesap Türü :TL Hesabı
Alıcı :Ahmet Faruk AYGÜN
IBAN :TR58 0011 1000 0000 0043 6996 13