Notice: Undefined variable: product_category_name in /home/egetat/domains/egetat.com/public_html/system/storage/modification/catalog/model/catalog/product.php on line 85 Çiçek Balı, Çam Balı, Kestane Balı, Anzer Balı, Hayıt Balı, Karakovan Balı Hepsi Organik ve Katkısız
0554 898 8089
0

0 ürün - 0,00TL Ödeme Yap

  • Sepete Henüz Ürün eklemediniz!

Üreticiden Tüketiciye %100 Doğal Ve Katkısız...

Bal & Bal Ürünleri

Yeryüzünde besin değeri en yüksek olan doğal ilaç, arı sütüdür. Kraliçe arıyı beslemek için 10 – 15 günlük işçi arıların yutak üstü salgı bezlerinden salgılanan özel ve çok değerli bir maddedir. Arı sütünün hammaddesi; binlerce çiçeğin çiçek poleni, bal özü ve bal arılarının enzimlerinden oluşmaktadır.

Bal ve arı sütü birbirinden çok farklı maddelerdir. Arı sütünün koyu bir kıvamı vardır. Tadı ekşidir ve keskin bir kokuya sahiptir.


Çam Balı, salgı balı olarak bilinen bir bal çeşididir. Normal pol...
Çam Balı, salgı balı olarak bilinen bir bal çeşididir. Normal polen bal ile karıştırılmaması gerekmektedir çünkü fayda bakımından çok farklı özelliklere sahiptir. Şifa bakımından Çam Balının diğer bal..
35,00TL
İndirim
-29%
Hakiki Doğal bir bal enerji kaynağı ve koruyucu bir besindir......
Hakiki Doğal bir bal enerji kaynağı ve koruyucu bir besindir...
95,00TL 135,00TL
Petekli  Çam Balı, salgı balı olarak bilinen bir bal çeşidid...
Petekli  Çam Balı, salgı balı olarak bilinen bir bal çeşididir. Normal polen bal ile karıştırılmaması gerekmektedir çünkü fayda bakımından çok farklı özelliklere sahiptir. Şifa bakımından Çam Bal..
55,00TL
Doğal Petekli Çiçek Balı, salgı balı olarak bilinen bir bal çeşid...
Doğal Petekli Çiçek Balı, salgı balı olarak bilinen bir bal çeşididir. Normal polen bal ile karıştırılmaması gerekmektedir çünkü fayda bakımından çok farklı özelliklere sahiptir. Şifa bakımından Çam B..
65,00TL
1 den 4 e 4 (1 sayfa) ürün gösteriliyor